Płytki ceramiczne, łazienkowe

 • Dostosuj
 •  

  Płytki ceramiczne to istotny element wykończeniowy, który, jak się okazuje, wcale nie jest łatwym wyborem. O finalnym werdykcie na daną kolekcję, decyduje nie tylko wygląd, jakość, ale również pułap cenowy.

  Co ważne, oferujemy Państwu nie tylko płytki ceramiczne z najnowszych kolekcji, ale również fachowe doradztwo w tym zakresie. Pomożemy zaprojektować nie tylko ułożenie płytek, ale również rozmieszczenie armatury sanitarnej. Pragniemy przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, by pomóc w doborze optymalnego do potrzeb Klienta wyboru.

  Płytki ceramiczne, które Państwu oferujemy, zadowolą każdy gust. Szeroki wachlarz cenowy w naszej ofercie, jak również bogate wzornictwo i kolorystyka, są dla nas priorytetem. Wiemy, jak trudny bywa ostateczny wybór w tym zakresie, dlatego chcemy Państwu ułatwić tę decyzję. Dostosowujemy charakterystykę produktów do indywidualnych wymagań naszych Klientów, dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Płytki ceramiczne są istotnym elementem dekoratorskim, nadając wnętrzom charakteru. Ich wybór zależy rzecz jasna od gustu Klienta. Tym samym, wnętrza, które pokryją płytki ceramiczne, nabiorą konkretnego stylu, takiego, jaki preferuje dana osoba.

  Idea „wyraź siebie” ma w tym momencie kluczowe znaczenie. Szeroki wachlarz kombinacji kolorystycznych oraz materiałów wykończeniowych, w których dostępne są nasze płytki ceramiczne, jest gwarantem na jedyne w swoim rodzaju wnętrze, wyrażające gust właściciela.

  Płytki ceramiczne najczęściej stosuje się na podłogach łazienek i kuchni. Z uwagi na wodoodporność i wytrzymałość, płytki łazienkowe są doskonałym materiałem wykończeniowym, który nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

  Co ważne, płytki ceramiczne mogą imitować drewno i inne materiały, dzięki temu mogą znaleźć zastosowanie również w pokojach i salonach, stanowiąc ciekawą alternatywę dla paneli, desek czy parkietów podłogowych. Połączenie walorów estetycznych i jakościowych, często okazuje się skutecznym połączeniem, determinującym wybór materiału, który posłuży do wykończenia Państwa pomieszczeń.

  Płytkie ceramiczne, które przedstawiamy w naszej ofercie, spełnią najsurowsze wymagania.

  Aktualności !

  27.03.2020
  Prześlij nam wymiary kuchni mailowo, a projekt kuchni otrzymasz bez wychodzenia z domu! adres e-mail:...
  27.03.2020
  Drodzy Klienci, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i na świecie otrzymujemy...
  20.11.2017
  Od 29 listopada zapraszamy Państwa do naszej nowej lokalizacji przy ulicy Robotniczej 92-94 ( były salon...

  W naszej ofercie:

  Towary:

  • Płytki ceramiczne,
  • Armatura Sanitarna,
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Meble kuchenne i łazienkowe,
  • Szafy,
  • Sprzęt AGD.

  Usługi:

  • budowlano - remontowe,
  • projektowe,
  • transportowe