Meble kuchenne - studio mebli kuchennych

 • Dostosuj
 •  

  Kuchnia, nierzadko określana sercem domu, jest pomieszczeniem, w którym zarówno domownicy, jak i ich goście, często przebywają. Meble kuchenne powinny być więc nie tylko ładne i gustowne, ale również funkcjonalne i ergonomiczne.

  Meble kuchenne w naszej ofercie stanowią szeroki wachlarz wyboru, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto chce wykończyć pomieszczenie, jakim jest kuchnia, znajdzie u nas adekwatny do swoich potrzeb i wymagań zestaw kuchenny.

  Zanim nasze meble kuchenne trafią do Państwa domostw, w studio mebli kuchennych nasi projektanci wykonają najpierw bezpłatne projekty mebli, uwzględniając wszystkie Państwa sugestie. Bogata kolorystyka, różnorodność proponowanych materiałów wykończeniowych, rozmaite style oraz jakość - są naszym gwarantem na piękną i świetnie zagospodarowaną kuchnię.

  Meble kuchenne oraz wszelkie niezbędne akcesoria meblowe dostarczają również nasi partnerzy handlowi, których listę przedstawiamy Państwu poniżej:

  Blum – www.blum.pl

  Hettich – www.hettich.com

  Peka – www.peka.pl

  Rejs – www.rejs.eu

  Nomet – www.nomet.pl

  Franke – www.franke.pl

  Pyramis – www.pyramis.pl

  Zobal – www.zobal.com.pl

  I inni.

  Jednak meble kuchenne to nie wszystko – oferujemy Państwu również produkty z segmentu AGD, mając na celu kompleksową usługę dopasowaną do Państwa potrzeb. Doradzimy, jaki sprzęt warto kupić, dowieziemy go oraz zamontujemy w dniu montażu mebli. Zatroszczymy się o Państwa kompleksowo, gwarantując jednocześnie szybkie terminy realizacji, profesjonalną obsługę i precyzyjny montaż - to dlatego nasze studio mebli kuchennych jest najlepszym wyborem.

  Pamiętajmy, że kluczem na idealną kuchnię nie jest sam wygląd. Z uwagi na zastosowanie pomieszczenia, bardzo istotna okazuje się w tym przypadku ergonomia. Miła dla oka, ale pozbawiona funkcjonalności kuchnia, nierzadko może okazać się pomyłką.

  Nasze projekty na meble kuchenne wykonujemy w oparciu o metraż, dostosowując ich gabaryty oraz budowę indywidualnie do każdego pomieszczenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci będą zadowoleni. Dodając do tego niebanalne wzornictwo, oferujemy produkty, które są nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim w pełni funkcjonalne.

  Aktualności !

  20.11.2017
  Od 29 listopada zapraszamy Państwa do naszej nowej lokalizacji przy ulicy Robotniczej 92-94 ( były salon...
  15.07.2017
  Zapraszamy do zakupy AGD z ekspozycji w promocyjnych cenach: Piekarnik Kernau KBO0941PPX - 1400 zł. /...
  09.11.2016
  Zapraszamy wszystkich do  korzystania również z naszych usług budowlanych. Układamy płytki,...

  W naszej ofercie:

  Towary:

  • Płytki ceramiczne,
  • Armatura Sanitarna,
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Meble kuchenne i łazienkowe,
  • Szafy,
  • Sprzęt AGD.

  Usługi:

  • budowlano - remontowe,
  • projektowe,
  • transportowe